Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

FOTOPAST FULL HD GSM S ÚHLEM 55° BUNATY

Kód: 9587
Neohodnoceno
Značka: BUNATY
7 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁREK ZDARMA 16GB karta + kovový ochranný box

Obecně lze fotopast popsat jako automaticky fungující digitální zařízení, které pořizuje fotografie nebo krátké video na základě pohybu detekovaném PIR čidlem.Tato funkce umožňuje využívat fotopasti buď jako bezpečnostní prvek při ochraně objektu před zloději, nebo ke sledování pohybu zvěře v přírodě.

 

Popis fotopasti Bunaty FULL HD

Tento typ fotopasti umožňuje pořizovat záznam na SD kartu pořizovaný s úhlem snímání 55 stupňů a rozlišením 16 MP. Díky velkému LCD displeji na přední straně fotopasti a laserovému ukazovátku lze přístroj přesně zaměřit na sledovaný prostor. Skvělé maskování a minimum lesklých ploch činí tuto fotopast neviditelnou před zloději i před zvěří. Mezi pokročilé funkce patří nastavení včetně časovače a časosběru. Všechny tyto vlastnosti činí z fotopasti Bunaty full HD, zejména z modelu 2020 jedinečný bezpečnostní prvek určený k ochraně majetku, ale i se sledování pohybu zvěře nebo pořizování unikátních snímků ve volné přírodě.

 

Bunaty FULL HD

Přednosti modelu 2020

Tento model fotopasti Bunaty má barevný displej 2,4“ a funkci přehrávání záznamu. Reálný dosah PIR je 15m, na tuto vzdálenost zachytí PIR čidlo člověka , tento údaj uvadíme jako reálný, né se slůvkem "až", velmi často u konkurenčních produktů naleznete nesmyslné údáje jako až 25 nebo 30 metrů, POZOR, ale vždy se slůvkem "až"! Záznam lze  tak použít jako důkazní materiál v rámci vyšetřování krádeže. Rychlost spouště je 0,7 a nechybí ani paměťová jednotka v podobě SD karty. Samozřejmostí jsou porty USB a možnost externího napájení pomocí extra silné externí baterie pro fotopasti. Fotopast Bunaty full HD fotí a natáčí video za naprosté tmy a při přímém pohledu není lidským okem vidět.

 

Hlavní přednosti

Rozlišení 16 MP

Rozlišení videa 1080P FULL HD

Rozměry 13x8x6 cm

Úhel záběru 55°

Reálný dosah PIR 15 metrů

Zdroj 8x baterie AA + možnost externího zdroje

Přísvit 940nm (neviditelný)

Dosvit 15 až 25m

Paměť SD karta

Velikost displeje 2,4' (možnost přehrávání záznamu)

Bunaty FULL HD

Displej a laserové ukazovátko

Většina dostupných fotopastí má displej umístěný na zadní straně těla přístroje, nebo je tak malý, že na něm skoro nic nevidíte. S tím je spojen i další problém, a to instalace fotopasti. Malý displej prostě neumožňuje zaměřit fotopast tak, aby dokonale snímala daný prostor. V tomto ohledu jsou fotopasti řady Bunaty full HD výjimkou, neboť disponují velkým LCD displejem na přední straně přístroje. To značně usnadňuje nasměrování fotopasti, jelikož na displeji vidíte sledovanou oblast. Navíc můžete pomocí integrovaného laserového ukazovátka fotopast přesně zaměřit na prostor, který chcete sledovat.

 

 

Nastavení je hračka

Při používání fotopasti mohou nastat nejrůznější situace. Například si budete chtít prohlédnout pořízené fotografie, fotopast nastavit, vypnout nebo zjistit stav baterie. K těmto účelům musíte většinu fotopastí jiných značek nejprve demontovat z místa umístění, otočit a složitě hledat většinou titěrný přepínač, odklápět mnoho dvířek atd. Tyto problémy vám u fotopasti Bunaty full HD odpadnou, jelikož stačí odklopit přední kryt a všechny ovládací prvky včetně displeje máte přímo před sebou. Provedete vše co potřebujete, aniž byste museli vzít fotopast do ruky, nebo ji dokonce z místa sundávat.

 

Bezkonkurenční výhodou je záznam videa i se zvukem ve FULL HD kvalitě. Fotopast Bunaty dokáže kombinovat jak fotografování, tak záznam videa. Tzn. že pořídí fotografii, video nebo fotografii s videozáznamem, jehož kvalita patří mezi nejlepší na trhu. Baterii můžete šetřit díky časovači, kterým lze nastavit od kdy do kdy má být fotopast aktivní. Pro monitorování velkých ploch je výhodou funkce časosběru, kdy fotopast fotí v pravidelných intervalech bez nutnosti zaznamenání pohybu.

 

Fotopast na zloděje

 

Fotopast na zvěř

 

České menu i manuál

 

Bunaty FULL HD

Zkuste GSM fotopast

Fotopasti Bunaty s GSM funkcí odesílají snímky okamžitě na mobilní telefon nebo e-mail, takže majitel může ihned reagovat a uvědomit policii nebo bezpečnostní agenturu. GSM fotopasti Bunaty disponují kvalitní anténou, která zesiluje účinky fotopasti při odesílání snímků v místech se špatným signálem.

 

Bunaty Full HD GSM

 

Parametry

Rozlišení 16 MP

Rozlišení videa 1080P FULL HD

Baterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje

Rozměry 13x8x6 cm

Úhel záběru 55°

Přísvit 940nm zcela neviditelný

Dosvit 15 až 25 metrů dle situace

Záznam foto + video ANO

Prohlížení foto na LCD ANO

Přehrání video na LCD ANO

Maximální rozlišení foto 16MP - 4000x3000

Maximální rozlišení video FULL HD

Čeština ANO

GSM brána (odesílání snímků) NE

Displej 2,4' barevný s možností přehrávání záznamu

Záběr PIR 55° - ideální pro univerzální použití

Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů

Rychlost spouště 0,7

Paměťová jednotka SD karty

Porty USB a externí napájení

Závit pro stativ ANO

Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box , 16g karta

Model 2020

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: