Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

PISTOLE NORINCO CN 2019 45APC NORCODIA DE

Kód: 527
Komisní zboží
Neohodnoceno
Značka: NORINCO
9 890 Kč
Skladem

Spolehlivost a Výkon v každé střele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole NORINCO CN 2019 45ACP NORCODIA DE je vynikající volbou pro ty, kdo hledají kombinaci spolehlivosti, výkonu a vynikajícího zpracování. S ráží .45 ACP přináší tato pistole vysokou energii střelby, která je vhodná pro různé střelecké aktivity.

 

Hlavní Charakteristiky:

Ráže: .45 ACP - Tato výkonná ráže nabízí silný zásah a je oblíbená mezi střelci i profesionály.

Kvalitní zpracování: Pistole NORINCO je známá pro svou pečlivou montáž a kvalitní zpracování. Model CN 2019 NORCODIA DE není výjimkou a nabízí trvanlivou konstrukci.

Spolehlivost: S dlouholetou tradicí výroby zbraní je NORINCO známý pro spolehlivost svých produktů i za náročných podmínek.

Ergonomický design: Pistole disponuje ergonomickým designem pro pohodlnou manipulaci a správný úchop. Tento model je vhodný pro širokou škálu střelců.

Bezpečnost a kontrolovatelnost: Díky integrovaným bezpečnostním prvkům a systémům máte plnou kontrolu nad střelbou a zároveň maximální bezpečnost.

Pistole NORINCO CN 2019 45ACP NORCODIA DE je skvělou volbou pro střelce, kteří oceňují spolehlivost, výkon a kvalitu. Bez ohledu na to, zda se jedná o sportovní střelbu, osobní ochranu nebo jinou aplikaci, tato pistole vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků.

 

 ! ! ! Upozornění, zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu platné legislativy ! ! !
Zboží si můžete vyzvednout osobně na prodejně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: