Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

Plynová pistole Bruni New Police cal.9mm kat.C-I chrom

Kód: 3000000065
Neohodnoceno
Značka: BRUNI
1 890 Kč
Skladem

Bruni New Police, plynová pistole italské výroby v chromovaném provedení, replika Walther PPK. Expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bruni New Police, plynová pistole italské výroby v chromovaném provedení, replika Walther PPK. Expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR.

Samonabíjecí pistole italské výroby, menší celokovové konstrukce ze slitiny ZnAl doplněné o černé plastové střenky.

 

Lesklá nikl-chrom steelová úprava povrchu zbraně je velmi odolná.

 

Bruni Police je replikou známého modelu Walther PPK - pistole J. Bonda.

 

Kapacita zásobníku Bruni NEW Police je dostatečná, zásobník pojme 5 nábojů 9mm P.A..

 

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S či CS náboje. 

Bruni Police je vybavená Double Action - DA - spoušťovým mechanismem, při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu.

 

Bruni NEW Police je samozřejmě vybavená také pojistkou, zajištěním proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

 

Plynová pistole Bruni New Police je balena v kartonové krabičce spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

 

 

Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu na území ČR 

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie C-I je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. Nákup zbraně této kategorie zaevidujeme do centrálního regisru zbraní. Vy následně musíte tento zápis potvrdit na příslušném oddělení policie ČR. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně nosit skrytě. Se zbraní kategorie C-I můžete střílet nejen na střelnici, ale také v bezpečném prostoru

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: