Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

Plynový revolver Ekol Viper 3" cal.9mm kat.C-I chrom

Kód: 3000000123
Neohodnoceno
Značka: VOLTRAN EKOL
2 390 Kč
Skladem

Ekol Voltran Viper 3" chrome, expanzní zbraň kategorie C-I prodejná od 18 let s nutností registrace na PČR. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynové revolvery Ekol Viper patří k velmi povedeným zbraním tureckého výrobce Voltran.

Rám je vyroben ze slitiny kovu a bubínek z oceli s povrchovou úpravou pochromováním. Rukojeť je pak obložena polymerovými střenkami v dekoru dřeva.

Kapacita válce revolveru Ekol Viper činí 6ks nábojů 9 mm 380 R Blanc. Ve válci můžete kombinovat startovací, poplašné náboje s obranými CS či PV-S.

Výhoda revolverů Ekol Viper oproti expanzní plynové pistoli je v jejich rychlé a jednoduché obsluze. Podstatně snadněji se nabíjí a jsou okamžitě k použití. V případě napadení stačí pouze zbraň vytáhnout, namířit a mačkat spoušť.

Spoušťový mechanismus plynového revolveru Ekol Viper funguje v režimu Double Action. Během stisku spouště dochází k natažení kohoutu a po domáčknutí k výstřelu ze zbraně. Máte možnost také odlehčit spoušť manuálním natažením kohoutu palcem. Pak stačí jen lehce domáčknout spoušť pro výstřel.

Plynové signální zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m. Tento revolver lze také velmi dobře použít při startování různých sportovních závodů pomocí poplašných nábojů.

Plynový revolver Ekol Viper je balený v plastovém kufříku spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové zbraně.

 

Ráže :               9 mm R Blanc / 380R Blanc

Velikost:            velká

Režim střelby:    semi-auto

Typ spouště:       Double Action

Barva:               chrom

Kapacita zásobníku [ks] 6

Celková délka [mm] 200

Celková výška [mm] 119

Celková šířka [mm] 37

Hmotnost [g]           738

Kategorie zbraně kat. C-I

 

Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu na území ČR.

 

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie C-I je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. Nákup zbraně této kategorie zaevidujeme do centrálního registru zbraní. Vy následně musíte tento zápis potvrdit na příslušném oddělení policie ČR. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně nosit skrytě. Se zbraní kategorie C-I můžete střílet nejen na střelnici, ale také v bezpečném prostoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: