Děkujeme, že jste navštívili náš e-shop

TLUMIČ ASE UTRA ECO, MALORÁŽKOVÝ, RÁŽE DO 17 HMR - 1/2" x20 UNF

Kód: 16960
Neohodnoceno
Značka: Ase Utra
2 450 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlumič Ase Utra ECO pro krátké i dlouhá zbraně v ráži do 17 HMR nabízí vynikající potlačení hluku při zachování lehké a kompaktní konstrukce. Tlumiče ECO jsou navíc rozebíratelné, což výrazně ulehčuje jejich čištění.

 

TLUMIČ TLUMIČ ASE UTRA ECO PRO RÁŽE DO 17 HMR

Tento konkrétní tlumič Ase Utra ECO je určen pro krátké i dlouhé zbraně v ráži do 17 HMR a vyznačuje se vynikajícím potlačením zvuku při zachování lehké konstrukce (pouhých 105 g). Tlumič Ase Utra ECO nabízí tlumící účinek 27-30 dB u pistolí a 28-32 dB u pušek.

 

Rozebíratelná konstrukce, vynikající hodnoty útlumu, kvalitní materiály a zpracování. To jsou hlavní znaky tlumiče Ase Utra ECO pro zbraně menší ráže. Tlumiče jsou vyrobeny z kvalitní a odolné hliníkové slitiny a disponují pak eloxovaným povrchem. Díky jednoduché konstrukci lze tlumič ECO snadno rozebrat pro čištění a údržbu.

 

Finská firma Ase Utra patří k největším světovým výrobcům tlumičů na palné zbraně. Hlavní předností jejich produktů jsou jejich kompaktní rozměry a malá velikost vzhledem k výkonu, nízká hmotnost, mimořádná životnost a spolehlivost i v nejtvrdších podmínkách. Tlumiče Ase Utra jsou vyráběny z přesných odlitků a při jejich konstrukci i samotné výrobě je kladen mimořádný důraz na jejich nadstanddní kvalitu.

 

Tlumič Ase Utra ECO lze použít jak se základními pevnými mířidli, tak i s nízko namontovaným optickým zaměřovačem. Ase Utra se také pyšní u tohoto tlumiče pyšní skvělým tlumícím výkonem při prvním výstřelu za studena, kdy nedochází k žádnému znatelnému tlumícímu rozdílu v porovnání s následujícími výstřely. Tlumič Ase Utra ECO je nabízen ve verzích se standardním závity typu 1/2"x20 UNF a 1/2"x28 UNEF.

 

SPECIFIKACE TLUMIČE ASE UTRA ECO RÁŽE DO 17 HMR

ráže: do 17 HMR (průměr .22")

dostupné závity:

1/2"x20 UNF

1/2"x28 UNEF

hmotnost: 105 g

celková délka: 140 mm

tlumící účinek: 27-32 dB

materiál: hliníková slitina (dural)

povrchová úprava: černý elox

 

 PARAMETRY

Určeno pro typ zbraně Puška / Malorážka

Kompatibilita s ráží 17 HMR

Ráže tlumiče do 17 HMR

Kategorie zbraně C (zbrojní průkaz, na ohlášení PČR)

 

! ! ! Upozornění, zboží není možné zasílat konečnému zákazníkovi poštou z důvodu platné legislativy ! ! !
Zboží si můžete vyzvednout osobně na prodejně.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: